Зaснoвник і СEO стaртaпу OMO Вaдим Сидoрeнкo пoділився принципaми впрoвaджeння іннoвaцій у бізнeсі:
«Іннoвaційний прoдукт мaє бути прoстим, дoступним про мaс-мaркeту і ствoрювaти мeрeжeвий ефект. Інновація повинна створити органічне зростання. Пользу кого цього необхідно застосовувати три прийоми: взаємодія людей чрез продукт, сарафанне радіо та автоматичний апсейл».
Клеветать Сидоренко, ОМО
Як і дескать бізнесу шукати гроші исполнение) розвитку, у форматі панельної дискусії обговорили виконавча директорка Українського центру сприяння інвестиціям і торгівлі Ірина Титарчук, патентна повірена з 13-річним досвідом роботи. CEO стартапа PatentBot та керівна партнерка патентно-правової фірми Prima Veritas Наталія Владимирова, співзасновник і керівник Liki24.com Антоха Авринський, засновник Клубу сталого бізнесу, эксперт з розроблення й реалізації програм та донорської координації SME.DO Олександр Бабій, ІТ-бізнесмен, директор Європейської асоціації програмної інженерії EASE Славуня Савченко.
Про специфіку венчурних інвестицій та як отримати подступы до цього інструмента, розповів керівний кавалер венчурного фонду GR Capital Макс Філіппов.
«Як визначити, чи потрібен вас венчур? Якщо у вы фокус на зростанні та ви плануєте змінити світ для краще, то потрібен. Якщо ж ви сконцентровані лише получи прибутку і вважаєте, що у вы і так все працює, вас не потрібен венчур».
Також Сима зауважив, що возьми початковій стадії інвестора цікавлять отряд (досвід фаундерів, експертиза, референси), ринок (його ємність, конкурентне середовище), фабрикат (наскільки він вирішує реальну проблему та чи є бери нього попит). Згодом цей проскрипция важливих чинників поповнюється фінансами, KPI, бізнес-моделлю, конкуренцією та умовами участі.
Мака Філіппов, GR Capital
Загалом получи и распишись GET Business Festival виступили понад 70 спікерів. Насчет що розповіли бізнес-фахівці, после успіхами яких стежить уся країна, читайте в огляді.